Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high efficiency pita bread production line ] mecz 92 produkty.
Automatyczna maszyna do produkcji tortilli Chapati Roti 8” 10” 12”
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Maszyna do produkcji tortilli PLC ze stali nierdzewnej 100 - 3000 sztuk/h
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Napięcie: | 220v/380v |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
Chromowany sprzęt do produkcji tortilli z kontrolą temperatury 700 - 3000 sztuk / h
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
BP-350 Elektryczna maszyna do tortilli - idealne uzupełnienie dla Twojej maszyny do chleba pita
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Pojemność: | 800 szt./godz |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Automatyczna maszyna do robienia Roti Ogrzewanie elektryczne 500 kg / godzinę
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
380v Napięcie PLC Tortilla Sprzęt do produkcji Automatyczny Roti
| Stosowanie:: | tortilla |
|---|---|
| Rodzaj marketingu:: | Gorący produkt |
| Gwarancja:: | 1 rok |
250 kg / h Maszyna do produkcji tortilli mąki, maszyna do chłodzenia mąki chlebowej
| Stosowanie:: | tortilla |
|---|---|
| Główne elementy:: | PLC, silnik |
| Rodzaj marketingu:: | Gorący produkt |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
3800 sztuk / h 270 mm 42,57 kW Maszyny do produkcji produktów zbożowych
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
Regulowana przemysłowa maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |

