Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high efficiency pita bread production line ] mecz 92 produkty.
10 - 45 cm Linia produkcyjna chromowanej tortilli Wypiekacz do chleba Pita
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji tortilli |
| Materiał rolki: | Stali stopowej |
220V / 380V linii produkcyjnej tortilli ze stali stopowej PLC z regulacją temperatury 0-300C
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
700 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 8 - 50 cm
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Linia produkcyjna tortilli 220V / 380V z szerokością rolka 8 - 50 mm
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
| System sterowania: | PLC |
220V / 380V System sterowania PLC linii produkcyjnej Pita ze stali stopowej
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
Wydajna linia produkcyjna tortilli z 8 - 50 cm chromowanymi rolkami i sterowaniem PLC
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 100-3000 sztuk/godz |
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
Linia produkcyjna Pita o szerokości walcowanej 8-50 mm Pojemność produkcyjna 1000-7000 sztuk/h
| Pojemność produkcyjna: | 1000-7000 sztuk/godz |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
100 kg / h Odporność na kurz 1300 sztuk / h Sprzęt do produkcji tortilli
| Uszczelka:: | Drewniana skrzynka |
|---|---|
| OEM lub ODM:: | tak |
| Źródło ciepła:: | Rura grzewcza ze stali nierdzewnej |
Linia produkcji tortilli o wysokiej jakości z regulowaną prędkością i konstrukcją ze stali nierdzewnej
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
Zaawansowane elektryczne urządzenie do produkcji tortilli, komercyjne, jednorzędowe
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |

