Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high efficiency pita bread production line ] mecz 92 produkty.
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
1500-2800 sztuk/godzinę Pojemność maszyna do pakowania automatycznego dla produktów na zamówienie 60-200 g/sztuk
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Zakres regulacji temperatury 0 - 300C Maszyna do robienia tortilli dla dostawców usług spożywczych
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
35 cm średnicy Komercyjna maszyna do tortilli Automatyczna klasa Automatyczna do bezproblemowej produkcji tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Średnica: | 35cm |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
Zastosowany rozmiar Elektryczny Tortilla Maker BP-400 Ostateczne rozwiązanie dla produkcji tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
800 sztuk/godzinę Elektryczna maszyna do tortilli Wykorzystanie jednego rzędu
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
800 sztuk/godzinę Pojemność Srebro Komercyjna Maszyna Tortilla Łatwa obsługa Srebro Kolor
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-650 OV-650 |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
Srebro Komercyjna Maszyna do tortilli Automatyczny stopień Automatyczny jednorazowy
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Pojemność: | 200 szt./godz |
Komercyjna maszyna do tortilli o średnicy 40 cm do niestandardowych rozmiarów i produkcji tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-450 |
| Podstawowe składniki: | Silnik |

