Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high efficiency pita bread production line ] mecz 92 produkty.
Wysoce wydajna, w pełni automatyczna linia produkcyjna chleba arabskiego / chleba pita
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie nago lub opakowanie w drewnianej skrzyni nadającej się do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas dostawy: | 25-50 dni |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów miesięcznie |
Max350mm 2000szt / H Linia do produkcji chleba Pita Automatyczna stal nierdzewna
| Stosowanie: | Wypiekanie chleba pita |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
SS304 1500szt / h Automatyczna linia do produkcji chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
Chleb kieszonkowy Pita Chleb Linia do produkcji chleba arabskiego 3000 sztuk na godzinę
| nazwa przedmiotu: | linia do produkcji chleba arabskiego |
|---|---|
| Pojemność: | 3000 sztuk na godzinę |
| produkt końcowy: | chleb kieszonkowy, chleb pita, chleb arabski |
Max350mm 2000szt / H Maszyna do robienia chleba Pita Automatyczna ze stali nierdzewnej
| Stosowanie: | Wypiekanie chleba pita |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
SS304 Rama Pita Chleb Linia do produkcji chleba arabskiego 3000 sztuk na godzinę
| Pozycja: | 3000 sztuk na godzinę chleb pita Linia do produkcji chleba arabskiego |
|---|---|
| Materiał: | stal nierdzewna do ramy |
| Składnik: | prasowanie, formowanie, pieczenie, chłodzenie |
Linia produkcyjna do 40-50 cm średnicy chleba i paraty
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 40cm-50cm |
| Funkcja: | Pita Bread Line |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna chleba, z 55 cm linii Paratha.
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
Elektryczna maszyna do tortilli o średnicy 40 cm do produkcji chleba pita
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
| Model maszyny: | BP-450 |
Automatyczna linia do produkcji chleba kieszonkowego Pita Chleb płaski z zakwasem greckim Pitta
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Korzyść: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Moc: | 2,2 kW |

