Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high efficiency pita bread production line ] mecz 92 produkty.
Linia produkcyjna Tortilla ze stali stopowej 10 - 50 mm System sterowania PLC 800 - 3000 sztuk / godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 800-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
8-50 cm Linia produkcyjna tortilli System sterowania PLC Maszyna do produkcji tortilli
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji tortilli |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Chłodząca maszyna do formowania chleba Pita
| Moce produkcyjne: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 500 kg |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Sterowanie PLC Linia produkcyjna Tortilla ze stali nierdzewnej Chromowanie Obróbka powierzchni walca
| Średnica rolki: | 200 mm |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Moc: | 2,2 kW |
Całkowicie automatyczna linia produkcji tortilli / ciasta o średnicy 10 cali
| Pojemność produkcyjna: | 3000-4000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 10 cali. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
Zautomatyzowana linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 10 - 45 cm Roller Pita
| Materiał rolki: | Stali stopowej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
20 cm sprzęt Tortilla Masters, regulowana linia produkcyjna tortilli
| Szybkość produkcji: | 100 ~ 250 kg / godz |
|---|---|
| średnica tortilli: | 20cm - 40cm |
| Wymagania dotyczące sprężonego powietrza: | 0,6-0,8 MPa |
Dia 18Cm Obsługa PLC Maszyna do robienia chleba Pita 304 Materiał stalowy
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
| Stan: | Nowy |
800 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej z rolką ze stali stopowej
| Materiał rolki: | Stali stopowej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| System sterowania: | PLC |

