Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej z zakresem regulacji temperatury 0-300 ℃
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Średnica rolki: | 200 mm |
| System sterowania: | PLC |
Linia produkcyjna Pita / Tortilla Chromowane walcowane stali stopowej 220V / 380V
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
19900*2470*2300mm Maszyna do produkcji ciasta na rynek międzynarodowy
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Średnica tortilli: | 150-350 mm |
Linia produkcyjna tortilli 3600-16000 sztuk/h 19900*2470*2300mm do krajów na całym świecie
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność |
Linia produkcyjna tortilli elektrycznych ze stali nierdzewnej 304 o pojemności 6-12 cali
| Średnica tortilli: | 6-12 cali |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Model: | BP-930 |
Automatyczna Maszyna do robienia tortilli z średnicą 6-10 cali
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Średnica tortilli: | 6-10 cali |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna tortilli / ciasto z systemem sterowania Delta
| System sterowania: | Delta |
|---|---|
| Metoda podgrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
Całkowicie automatyczna linia produkcji tortilli / ciasta o średnicy 10 cali
| Pojemność produkcyjna: | 3000-4000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 10 cali. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
Łatwa obsługa elektrycznego urządzenia do robienia tortilli, automatyczna, oszczędność energii
| Model maszyny: | BP-350 |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
Maszyna do produkcji tortilli ze stali stopowej Wysoka prędkość 3 - 20 m / min
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Średnica rolki: | 10-45 cm |
| Materiał rolki: | Stali stopowej |

