Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
PLC Control Tortilla Making Machine z chromowaniem obróbki powierzchni rolki
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
| napięcie: | 220 V/380 V |
2024 Najnowsza i automatyczna linia produkcji tortilli BP-720 dla SSS
| Surowce: | Woda, Pszenica, Kukurydza, Mleko, Mąka |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
Całkowicie automatyczna maszyna do robienia tortilli o pojemności 6-12 cali z tłocznikem / palnikiem gazowym z certyfikatem CE
| Kraje eksportowe: | Światowe |
|---|---|
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
| Średnica tortilli: | 6-12 cali |
Zaawansowana maszyna do robienia tortilli z kablem renmin zużycie gazu 4-14 M\u00b3/h
| Źródło energii: | Elektryczne |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
| Kabel: | Renmin |
Sterowanie PLC Linia produkcyjna Tortilla ze stali nierdzewnej Chromowanie Obróbka powierzchni walca
| Średnica rolki: | 200 mm |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Moc: | 2,2 kW |
Linia produkcyjna tortilli z kontrolowaną temperaturą o wydajności 700 - 3000 sztuk / h
| Materiał rolki: | Stali stopowej |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
Maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej z sterowaniem PLC
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| napięcie: | 220 V/380 V |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
Rozdzielacz ciasta BP-900 doskonały dodatek do linii produkcji tortilli
| System sterowania: | Delta |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-12 MPA |
Nowa automatyczna maszyna do robienia chleba Roti Corn Tortilla Pita
| Surowce: | Woda, pszenica, kukurydza, mąka itp. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Średnica tortilli: | 10-12 cali |
900 sztuk / H 300mm Maszyna do produkcji tortilli Srebrna stal nierdzewna 304
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |

