Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
700 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 8 - 50 cm
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Linia produkcyjna tortilli sterowana przez PLC z obróbką powierzchni rolki chromowanej
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
Automatyczna elektryczna maszyna do robienia tortilli z sterowaniem PLC PC
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Surowce: | Woda, Pszenica, Kukurydza, Mleko, Mąka |
| Średnica tortilli: | 6-10 cali |
Linia produkcyjna tortilli BP-650 z kablem Renmin
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
0.7MPA-1.0MPA Ciśnieniowa maszyna do robienia tortilli z systemem sterowania Delta
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,7MPA-1,0MPA |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
BP-350 Elektryczna maszyna do tortilli - idealne uzupełnienie dla Twojej maszyny do chleba pita
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Pojemność: | 800 szt./godz |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Model maszyny Elektryczny tortilla maker BP-350 z łatwą obsługą
| Pojemność: | 200 szt./godz |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Linia produkcyjna Pita / Tortilla z walcowanych stali stopowej 220V / 380V
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
220V / 380V Linia produkcyjna tortilli z kontrolowaną temperaturą Prędkość walcowania 3 - 20m/min
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
Linia produkcyjna tortilli 220V / 380V z szerokością rolka 8 - 50 mm
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
| System sterowania: | PLC |

