Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Srebro Komercyjna Maszyna do tortilli Automatyczny stopień Automatyczny jednorazowy
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Pojemność: | 200 szt./godz |
Linia produkcyjna tortilli 8 - 50 mm do komercyjnej i przemysłowej maszyny do produkcji tortilli
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| System sterowania: | PLC |
Pojemność Komercyjna maszyna do tortilli 700-3000 sztuk/godzinę 1-4 głowy ciasta
| Pojemność: | 700-3000 szt./godzinę |
|---|---|
| słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |
| Kolor maszyny: | srebra |
2024 Hot Sell BP-450 550 650 750 Automatyczna komercyjna maszyna do tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Model maszyny: | BP-450;550;650;750 |
Wyjątkowa automatyczna maszyna do tortilli BP-450 o pojemności 700-3000 sztuk na godzinę
| Średnica: | 80-500mm |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Pojemność: | 700-3000 szt./godzinę |
Maszyna do tortilli o pojemności 700-3000 sztuk na godzinę BP-450 Automatyczny silnik
| Capacity: | 700-3000pcs/hour |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Automatic Grade: | Automatic |
BP-350 Komercyjna maszyna do tortilli z automatyczną klasą i pojemnością 200 sztuk na godzinę
| Model maszyny: | BP-350 |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Średnica: | 0,4-2,5 mm |
35 cm średnicy Komercyjna maszyna do tortilli Automatyczna klasa Automatyczna do bezproblemowej produkcji tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Średnica: | 35cm |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
Wydajna komercyjna maszyna do tortilli BP-450 do autentycznych i świeżych tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |
Linia produkcyjna Tortilla o prędkości 3 - 20 m / min W pełni zautomatyzowana maszyna do tortilli
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |

