Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Przemysłowa automatyczna maszyna do produkcji tortilli Roti Chapati 304 SS
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
380v Napięcie PLC Tortilla Sprzęt do produkcji Automatyczny Roti
| Stosowanie:: | tortilla |
|---|---|
| Rodzaj marketingu:: | Gorący produkt |
| Gwarancja:: | 1 rok |
Tortilla Roti Chapati Linia produkcyjna Maszyny o dużej wydajności 8200 szt. / H
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Elektryczna podgrzewana automatyczna maszyna do tortilli kukurydzianej
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Linia produkcji tortilli o dużej wydajności
| Podstawowe komponenty: | Motor, plc, hydrauliczna prasa tortilla, piekarnik z tunelem gazowym |
|---|---|
| Metoda ogrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Linia do przetwarzania tortilli z dwiema głowicami, sprzęt do produkcji tortilli 30g
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
1400 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli mąki, regulowany sprzęt do produkcji tortilli
| Podanie: | Przemysł spożywczy |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przemysł spożywczy Automatyczna linia produkcyjna Tortilla 800szt / H Srebrny
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
Materiał mąki CE Maszyna do chleba tortilla PLC 500Kg / H 6 '' 12 ''
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja:: | 1 rok |
Wydajna linia produkcyjna tortilli z 8 - 50 cm chromowanymi rolkami i sterowaniem PLC
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 100-3000 sztuk/godz |
| Materiał rolki: | Stali stopowych |

