Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
1 Maszyna do tortill komercyjnych w srebrnym modelu BP-550
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Średnica: | 0,4-2,5 mm |
| Głowy ciasta: | 1 głowice |
Wysokiej wydajności komercyjna maszyna do tortilli 200 sztuk/godzinę Wydajność Łatwa obsługa dla komercyjnych
| Pojemność: | 200 szt./godz |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
800 sztuk/godzinę Pojemność Srebro Komercyjna Maszyna Tortilla Łatwa obsługa Srebro Kolor
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-650 OV-650 |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
Łatwa obsługa Komercyjna maszyna do tortilli Zindywidualizowany rozmiar do sprzętu do produkcji chleba Pita
| Średnica: | 30 cm |
|---|---|
| słowa kluczowe: | Maszyna tortilla; Maszyna chlebowa pita |
| Kolor maszyny: | srebra |
Komercyjna maszyna do tortilli o średnicy 40 cm do niestandardowych rozmiarów i produkcji tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-450 |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Srebrowo-komercyjna maszyna do tortilli BP-500 średnica 45 cm
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 3600 szt. / H 8200 szt. / H
| Pojemność: | 3600-8200 szt./h |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do tortilli |
| Materiał: | mąka, mąka pszenna |
Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli o dużej wydajności 500-800 szt / H
| Pojemność: | 500-800 sztuk |
|---|---|
| Materiał: | Mąka pszenna, mąka kukurydziana |
| Rozmiar tortilli: | 20-45 cm |
800 sztuk / h Automatyczna przemysłowa maszyna do produkcji tortilli rdzeń PLC
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
2000 sztuk / h Srebrna komercyjna maszyna do tortilli z ekranem dotykowym
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |

