Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Maszyna do tortilli z kablem Renmin dla produkcji dużych objętości
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Rozmiar linii: | 21080*2120*2750 mm |
Srebro komercyjny Tortilla Machine Model 550 automatyczny stopnia automatyczny dla Twojej firmy spożywczej
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Kolor maszyny: | srebra |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
Łatwa obsługa komercyjnej maszyny do tortilli o średnicy 25 cm, automatyczna
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Średnica: | 25 cm |
| Kolor maszyny: | srebra |
Dwie głowice 500szt / h Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli
| Materila: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 220v 380v |
| waga: | 500 kg |
SS304 Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, przemysłowy ekspres do tortilli 21kw
| Podanie: | ekspres do tortilli |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Linia produkcyjna tortilli dla przemysłu spożywczego ze stali nierdzewnej 304 i zakresem ciśnienia 0,7MPA-1,0MPA
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,7MPA-1,0MPA |
|---|---|
| Funkcja: | Linia do produkcji tortilli |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność, automatyka, łatwa obsługa |
Wodoodporna przemysłowa prasa do tortilli, 50g Tortilla Master Machine
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / szt |
| Głosowanie: | 220 V / 380 V. |
Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli Linia produkcyjna Roti Chapati
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
15cm 3000szt / h 23kw Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli
| Grubość: | 100-250 mm |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC |
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |
3800 sztuk / h Przemysłowa maszyna do robienia tortilli
| Stosowanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |

