Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 283 produkty.
Podwójne głowice z ekranem dotykowym 30g Komercyjna maszyna do tortilli
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Intelektualizacja 200g Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Źródło prądu:: | Gaz elektryczny |
| Moc:: | 23 kW |
18in 1500 sztuk / godzinę handlowa maszyna do tortilli kukurydzianej ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa produktu: | 18in 1500 sztuk / godzinę Automatyczna maszyna do produkcji tortilli z mąki kukurydzianej; |
|---|---|
| Materiał: | stal nierdzewna 304 |
| Stan: | Nowy |
Automat do tortilli o średnicy od 10 cm do 30 cm
| Pojemność: | 200-1400 szt./godz. |
|---|---|
| korzyść: | Automatyczny |
| Materiał: | mąka |
25 cm 3600 sztuk / h Supermarket Handlowa maszyna do tortilli
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 200-3600szt / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
PLC Core 8 '12' 20-calowa elektryczna linia do produkcji tortilli kukurydzianej
| Pojemność maszyny: | 2000-6000 / godz |
|---|---|
| Wysyłka : | Fracht lotniczy |
| Dostosowywanie: | Min. Min. Order: 1 Sets Zamówienie: 1 zestawy |
Stal nierdzewna 3000 sztuk / H 85g 250mm Dia Tortilla Making Machine Industrial
| Średnica: | 100-300 mm |
|---|---|
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |
| Materiał rzędu: | mąka kukurydziana |
Przemysł spożywczy 900 sztuk / h 150 mm Handlowa maszyna do tortilli kukurydzianej
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |
3600 sztuk / h 90g Ekran dotykowy Tortilla Wrap Making Machine
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |
| Napięcie: | 380 V. |
18-calowa przemysłowa maszyna do robienia tortilli, 30 cm sprzęt do przetwarzania tortilli
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |

