Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 283 produkty.
Linia do produkcji chleba tortilla 250 mm
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |
100g Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, 3600 sztuk / h Maszyna do chleba Tortilla
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| tortilla: | 30-100 g / szt |
Intelektualizacja Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, 150g Sprzęt do produkcji tortilli
| moc: | 19,7 kW |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz |
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
Przemysłowa szybka linia produkcyjna Tortilla 3 - 20 m / min Wałek Pita ze stali stopowej 8 - 50 mm
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji tortilli |
Elektryczna maszyna do tortilli o średnicy 40 cm do produkcji chleba pita
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
| Model maszyny: | BP-450 |
700 sztuk / h Automatyczna maszyna do produkcji tortilli zbożowych z kontrolerem PLC
| Nazwa maszyny: | Maszyna do produkcji tortilli z meksykańskiego ziarna |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
25-calowa 35-calowa prasa Przemysłowa linia produkcyjna tortilli w kolorze srebrnym
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
800 sztuk / HAutomatyczna przemysłowa linia produkcyjna tortilli o małych rozmiarach
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji płaskiego chleba z podwójną głowicą 304 SS
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Sprzęt do produkcji tortilli 270 mm ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |

