Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h 43kw Maszyna do inkrustowania żywności
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3800 sztuk / godzinę |
| Rodzaj:: | tortilla |
1000 sztuk / h Przemysł spożywczy 30 cm Linia do produkcji lawaszu
| Moce produkcyjne: | 600-1000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 600 |
Maszyna do produkcji czapati 1400szt / h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| waga: | 4800 kg |
| Stosowanie: | Przemysł spożywczy |
Intelektualizacja BEZ odpadów Maszyna do produkcji tortilli Roti Linia produkcyjna Burrito Factory Direct
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 220V 380V |
| Waga: | 500kg |
Ogrzewanie elektryczne Maszyny do produkcji ziarna 304SS 600 sztuk / godzinę
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| Moc: | 24 kw |
Warstwowa maszyna do produkcji kulek do ciasta Możliwość dostosowania rozmiaru o dużej pojemności
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
1300 sztuk / h 22kw Ekran dotykowy Automatyczna maszyna Taco
| Stosowanie:: | Przemysł spożywczy |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Moc:: | 22kw |
200g 250mm CE W pełni automatyczna maszyna do produkcji Chapati
| Podanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
25 cm odporne na kurz maszyny do produkcji produktów zbożowych SS304
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 800 sztuk / godz |
| Fabryka: | Hefei |

