Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
8 '' 10 '' 12 '' Corn Tortilla Pita Making Machine Personalizacja
| Napięcie: | 110V/220V |
|---|---|
| Pojemność: | 800-120 szt./h |
| Funkcja: | Wysoka wydajność i automatyczne |
Wysokowydajne maszyny do produkcji produktów zbożowych, 40 cm sprzęt do produkcji tortilli
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| kolor: | Srebro |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
Flatbread Indian Tandoori Roti Maker Machine 15cm 20cm 25cm 30cm Automatyczna
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Konkurencyjna cena |
|---|---|
| Korzyść: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
0.25KW Plastic Automatic Packing Machine Forming And Film Covering Machine (Plastikowa automatyczna maszyna do pakowania, formowania i pokrywania folii)
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Zindywidualizowana inteligentna maszyna do pakowania z ramą ze stali nierdzewnej 304
| Projekt maszyny: | Dostosowane do potrzeb klienta |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Plastikowe |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Maszyna do formowania żywności ze stali nierdzewnej, Adjutable Food Filling Machine
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 3,6 kW |
4800 sztuk / h Automatyczna maszyna do napełniania żywności Spraw, aby Mooncake uzyskał certyfikat CE
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 21kw |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności z rdzeniem silnika PLC 1800 - 4800 szt. / godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 3,6 kW |

