Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
150g Stal nierdzewna 900szt / h Arabska maszyna do pieczenia chleba
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | Mąka |
Zautomatyzowana linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 10 - 45 cm Roller Pita
| Materiał rolki: | Stali stopowej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
2KW 400mm Linia produkcyjna Tortilla dla profesjonalnych piekarzy Tortilla Chleb
| Moc: | 2,2 kW |
|---|---|
| Szerokość rolki: | 400 mm |
| Zdolność produkcyjna: | 1000-2000 sztuk/godz |
Odporny na kurz sprzęt do produkcji tortilli 55kw CE
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |
Intelektualizacja 2000 sztuk / h Sprzęt Tortilla Masters
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / szt |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
Automatyczne dwie wytłaczarki Linia produkcyjna Tortilla Produkcja sajgonek Taco
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 5130*840*1300mm |
| Pojemność: | 1300szt/h |
1300 sztuk / h PLC Core Automatyczny sprzęt do produkcji tortilli 8 "10" 12 "18"
| Obowiązujące branże: | Nabywca maszyn spożywczych |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Darmowy trening |
380v 220v Maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej 800 - 120 szt. / Wys.
| Napięcie: | 110V/220V |
|---|---|
| Pojemność: | 800-120 szt./h |
| Funkcja: | Wysoka wydajność i automatyczne |
Zastosowalny okrąglik do ciasta do linii produkcji tortilli o masie ciasta 28-130 gramów ze stali nierdzewnej
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| System sterowania: | PLC |
Sprzęt do tortilli mąki z ekranem dotykowym, 1400 sztuk / h Maszyna do produkcji płaskiego chleba
| Matieral: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V 380 V. |
| Ciężar maszyny: | 600 kg |

