Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
800 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna Chapati ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
1200 sztuk / H 20 cm Mała maszyna do produkcji Chapati dla przemysłu spożywczego
| Serwis pogwarancyjny: | Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1300 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
1200 sztuk / h Przemysłowa maszyna do produkcji Chapati, sprzęt do produkcji Chapati 150 mm
| Serwis pogwarancyjny: | Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1300 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
1500 sztuk / h Maszyna do robienia chleba Roti, 200g Maszyna do robienia chleba przemysłowa Roti
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
Półautomatyczna maszyna do prasowania ciasta Formowanie folii do laminowania
| surowy materiał: | mąka |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| korzyść: | automatyczny |
Warstwowa maszyna do robienia kulek z ciasta Konfigurowalny kształt cięcia
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonnowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
1800 - 4800 sztuk / godzinę Automatyczna maszyna do inkrustowania Interfejs człowiek-komputer
| Materiał ramy: | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produkcji: | Automatyczna maszyna do inkrustowania |
| Waga produktu: | 20-180g |
Kompletna maszyna do robienia lawaszu w stylu indyka do chleba Lavash
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| Moc: | 16kw |
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |

