Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ tomato paste production line ] mecz 112 produkty.
Dostosowanie Linia do produkcji przecierów owocowych Klasa spożywcza
| Napięcie: | 380 v lub dostosowanie |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H): | 8000*800*1700mm |
| Maszyna materiałowa: | Klasa spożywcza 304 SS |
Wydajna linia przetwarzania pomidorów dla pasty pomidorów półautomatyczna lub automatyczna
| Produkt finalny: | koncentrat pomidorowy |
|---|---|
| Władza: | 150KW |
| Wydajność maszyn: | 25t/godz |
Maszyna do przetwarzania sosu dżemowego i pasowego Linia produkcyjna pomidorów 30 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Automatyczna linia przetwórstwa owoców 1 - 100 t/h dla zwiększenia wydajności
| Wejście pojemności: | 1-100T/godz |
|---|---|
| Materiał: | Gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej |
| Wymiar ((L*W*H): | Zależy |
25 ton na godzinę Linia do przetwarzania świeżej pulpy pomidorowej Linia do produkcji pomidorów
| Pojemność maszyny: | 25t/h |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Miąższ z pasty pomidorowej |
| Aplikacja: | Robienie pasty pomidorowej |
Dostosowanie linii do przetwarzania owoców świeżego dżemu pomidorowego
| Orzecznictwo: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Stan : schorzenie: | Nowe i dostosowywanie |
| Napięcie: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, dostosuj |
Szklana butelka Dżem pomidorowy Linia do przetwarzania sosu z SYSTEMEM STEROWANIA PLC
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Zakres napełniania: | 200-1000ml |
| Aplikacja: | dżem, pasta, sos itp. |
Dostosowana linia do przetwarzania sosu dżemowego ze stali nierdzewnej Aseptyczna torba Butelka PET
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Dokładność napełniania: | ≤±1% |
| Pojemność: | Dostosowane |
Automatyczna linia do przetwarzania sosu z dżemem pomidorowym z opakowaniem szklanych butelek
| Nazwa produktu: | Linia do przetwarzania sosu z dżemem pomidorowym |
|---|---|
| Napięcie: | Dostosowane |
| Tryb działania: | Automatyczny/półautomatyczny |
Butelka PET Linia do przetwarzania świeżych pomidorów owocowych 2T / H
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Owoc |
| Aplikacja: | Maszyna do przetwarzania żywności |

