Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ tomato paste production line ] mecz 112 produkty.
Linia do przetwarzania pasty pomidorowej o małej pojemności 1t / h lub zgodnie z wymaganiami
| Przedmiot: | Mała maszyna do robienia koncentratu pomidorowego |
|---|---|
| Wejście: | świeży pomidor |
| produkt końcowy: | koncentrat pomidorowy |
500 kg na godzinę Linia do przetwarzania pasty pomidorowej ze stali nierdzewnej
| Waga: | 60000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 0,5T/H |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
1,5 tony na godzinę Maszyna do produkcji pasty pomidorowej Pakowanie w worki z PVC
| Nazwa produktu: | 1,5 tony na godzinę Maszyna do pakowania pasty pomidorowej z PVC Dżem owocowy |
|---|---|
| inout: | Świeży pomidor |
| Wyjście: | koncentrat pomidorowy |
Automatyczna linia do przetwarzania pasty pomidorowej 50 ton / godzinę
| Typ marketingowy: | Nowy produkt 2022 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | owoc |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
Automatyczna linia do przetwarzania pasty pomidorowej o dużej prędkości
| Podstawowy składnik: | Pomidor |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Wydajność maszyn: | 6,5 t/godz |
Wielka linia produkcyjna pasty pomidorowej do przetwarzania 50 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 130 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 20000*11000*200 cm |
Projekt pod klucz Linia do produkcji keczupu pomidorowego Dostosowana moc
| Orzecznictwo: | CE ISO,ISO 9001 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
Linia do produkcji keczupu pomidorowego 3 tony na godzinę do fast foodów
| Waga: | 60000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Pojemność maszyny: | 1,5t/h |
Wydajna linia maszynowa do przetwarzania dżemu pomidorowego o pojemności 25 t/h
| System sterowania: | Kontrola PLC |
|---|---|
| Surowiec: | świeży pomidor |
| Władza: | 150KW |
Linia do przetwarzania dżemu świeżej pasty pomidorowej 1t/H - 3T/H Semi Auto
| Waga: | 60000 kg |
|---|---|
| Wydajność maszyn: | 0,5 T/godz |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |

