Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ tomato paste production line ] mecz 112 produkty.
Koncentracyjna maszyna do produkcji pasty pomidorowej 1,5 tony na godzinę
| Przedmiot: | Maszyna do produkcji pasty pomidorowej z dżemem o stężeniu 1,5 tony na godzinę |
|---|---|
| Wejście: | Świeży pomidor |
| Wyjście: | koncentrat pomidorowy |
100-150 bags per hour automatic Tomato Pate Processing Line
| : | |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | SSS |
Linia do produkcji skoncentrowanej pulpy owocowej dla truskawek jagodowych i malin
| Rodzaj: | Linia do produkcji pulpy owocowej |
|---|---|
| Orzecznictwo: | ISO |
| Napięcie: | 380 V/50 Hz lub na zamówienie |
Skoncentrowana linia do produkcji pulpy owocowej o dużej wydajności
| Rodzaj: | Linia do produkcji pulpy owocowej |
|---|---|
| Orzecznictwo: | ISO |
| Napięcie: | 380 V/50 Hz lub na zamówienie |
Maszyna do produkcji pasty pomidorowej w puszce o wadze 300 kg na godzinę
| WAGA: | 60000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 1,5t/h |
| Rodzaj produktu: | owoc |
Pasta pomidorowa Sos Dżem Ketchup Linia do przetwarzania owoców 500 kg / H
| Pojemność: | 500 kg / h, na żądanie |
|---|---|
| Aplikacja: | Myjka i Suszarka Do Owoców i Warzyw |
| Nazwa: | Wysokowydajna maszyna do suszenia linii do przetwarzania owoców i warzyw |
Automatyczna linia do przetwarzania przecieru pomidorowego do produkcji past
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
| Rodzaj produktu: | owoc |
PLC Jam Processing System Zautomatyzowana prędkość linii produkcyjnej 30 - 50 butelek / min
| Dokładność napełniania: | ≤±1% |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zastosowanie: | Dżem pomidorowy, pasta, sos itp. |
Dostosowanie linii do przetwarzania świeżych przecierów pomidorowych Wysoka wydajność 6,5 t / H
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | owoc |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
Linia do przetwarzania świeżego przecieru pomidorowego o dużej pojemności 6,5 ton / godzinę
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Moc: | 150kW |

