Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ tomato paste production line ] mecz 112 produkty.
Linia do przetwarzania dżemów ze świeżych owoców 6,5 t / h Wysoka wydajność
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
| Rodzaj produktu: | Owoc |
Linia do przetwarzania świeżych przecierów pomidorowych 6,5 t / h Wysoka wydajność
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
| Rodzaj produktu: | Owoc |
Linia do przetwarzania świeżych przecierów pomidorowych 6,5 tony / godzinę o dużej wydajności
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Moc: | 150kW |
Dostosowanie linii do przetwarzania świeżych przecierów pomidorowych o dużej pojemności
| Waga: | 30000 kg |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
| Wymiar (L * W * H): | 12000*8000*3000mm |
Linia do produkcji przecieru owocowego świeżego pomidora klasy spożywczej 6,5 t / h Wysoka wydajność
| Rodzaj: | Miąższ owocowy |
|---|---|
| Moc: | 150kW |
| Wymiar (L * W * H): | 12000*8000*3000mm |
Linia do produkcji dżemu do przetwarzania owoców 3ton / dzień
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
|---|---|
| Materiał: | gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej; |
| Korzyść: | Długa żywotność |
Przemysłowa linia do produkcji dżemów owocowych na dużą i małą skalę w skali mini
| Wymiar (l*w*h): | 4000*1700*2000 cm |
|---|---|
| Moc: | 180kWh |
| Napięcie: | 220V/380V/440V |
Linia do przetwarzania sosu z dżemem owocowym 220 - 1000 ml Dostosowane napięcie
| Aplikacja: | Przetwarzanie sosu z dżemu owocowego |
|---|---|
| Dokładność napełniania: | ≤±1% |
| Tryb działania: | Automatyczny/półautomatyczny |
Linia do produkcji dżemu z sosem z soku mango 50 ton / h lub personalizacja
| Rodzaj: | Maszyna do przetwarzania owoców |
|---|---|
| Moc: | 180kW |
| Waga: | 4000 kg |
Dostosowanie Linia do produkcji przecierów owocowych Stal nierdzewna spożywcza
| Napięcie: | 380V |
|---|---|
| Wymiar (l*w*h): | 8000*800*1700mm |
| aplikacja: | Przetwarzanie świeżych owoców |

