Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ tomato paste production line ] mecz 112 produkty.
Automatyczna linia do produkcji pasty pomidorowej
| Orzecznictwo: | ISO 9001 |
|---|---|
| Gwarancja: | Rok |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, uruchomienie i szkole |
Wydajna linia produkcyjna pasty pomidorowej z 150kw zasilaczem sterowanym przez PLC
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Pakowanie produktów: | Torba |
| zasilacz: | 150KW |
Linia do produkcji pasty pomidorowej do maszyny do przetwarzania 300 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Linia produkcyjna pasty pomidorowej do przetwarzania 100 ton dziennie
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 110 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Linia do produkcji surowej pasty pomidorowej 6,5 tony na godzinę
| Waga: | 8000 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
| Surowiec: | Świeży pomidor |
Linia produkcyjna pasty pomidorowej do 50 ton dziennie Maszyna przetwórcza rozwiązania pod klucz
| Rodzaj: | sos |
|---|---|
| Władza: | 150 kWh |
| Wymiar ((L*W*H): | 2300*11000*300 cm |
Automatyczna linia do produkcji surowej pasty pomidorowej 6,5 tony na godzinę
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
|---|---|
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
| Funkcja: | Wygodny |
Automatic Tomato Paste Production Line with 220/380/440v Voltage Stainless Steel Food Grade and High Processing Accuracy
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Capacity Input: | 1-100t/h |
Linia przetwarzania pasty pomidorowej do produkcji produktu końcowego
| Zastosowanie: | Tworzenie pasty |
|---|---|
| Surowiec: | świeży pomidor |
| System próżniowy: | Dostępne |
Półautomatyczna linia do przetwarzania pasty pomidorowej 0,5t / H
| Waga: | 60000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 0,5T/H |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |

