Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Nowa automatyczna maszyna do robienia chleba Roti Corn Tortilla Pita
| Surowce: | Woda, pszenica, kukurydza, mąka itp. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Średnica tortilli: | 10-12 cali |
Ekran dotykowy 1300 sztuk / h Maszyna do produkcji chleba Lavash o mocy 55 kW
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pazzi |
|---|---|
| moc: | 42,6 kW |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
Regulowana maszyna do produkcji chleba Lavash
| Stosowanie: | Robienie lawaszu |
|---|---|
| Moc: | 30 kW |
| Wymiar: | 25m x 5,5m x 2,0m |
250 kg / h Wysokowydajna maszyna do produkcji chleba Pita 40 cm
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
100g Stal nierdzewna 1000szt / h Maszyna do robienia chleba arabskiego
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 800 sztuk / godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
304 Automatyczna maszyna do chleba płaskiego Tortilla ze stali nierdzewnej 1400 sztuk / godzinę
| Nazwa Prodcut: | Wysokiej jakości maszyna do produkcji płaskiego chleba ze stali nierdzewnej 304 automatyczna maszyna |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Pojemność: | 1400 sztuk/min |
Maszyna do robienia chleba Roti o dużej pojemności Tortilla Wrap Wykonana z materiału spożywczego
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
2000-3600 szt./godz. Automatyczne maszyny do produkcji ziarna średniej wielkości
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek z PTFE (politetrafluoroetylenu) |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Kukurydziana tortilla Pita Chapati Roti Maszyna do robienia w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
Automatyczna komercyjna maszyna do produkcji małych ziaren Totilla 800 sztuk
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| Moc: | 21 KW |

