Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 269 produkty.
1500-2800 sztuk/godzinę Pojemność maszyna do pakowania automatycznego dla produktów na zamówienie 60-200 g/sztuk
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Sprzęt do produkcji tortilli o dużej pojemności dla tortilli Dostawca żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Pojemność: | 1500-3600szt/h |
Linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 304 o pojemności 200-300 sztuk/h dla tortilli o pojemności 10-12 cali
| Kraje eksportowe: | Światowy |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik, PLC, prasa na gorąco |
| System sterowania: | Delta lub inna |
Intelektualizacja 3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash SS304
| moc: | 42,6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 200-600 sztuk/h |
| Moc: | 21kw |
1000 sztuk / h Przemysł spożywczy 30 cm Linia do produkcji lawaszu
| Moce produkcyjne: | 600-1000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 600 |
220V/380V PLC Control Pasto Divider Rounder z masą 28-130 gramów
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
|---|---|
| Product Name: | Dough Divider & Rounder |
| napięcie: | 220V/380V |

