Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Linia produkcyjna tortilli 220V / 380V Maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej
| Napięcie: | 220v/380v |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zdolność produkcyjna: | Wysoki |
900 sztuk / h Komercyjna maszyna do robienia roti, sanitarna maszyna do chleba tortilla
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Regulowane maszyny do produkcji produktów zbożowych z linią chłodzenia
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Automatyczna maszyna do robienia tortilli o średnicy 10 cm - 30 cm Okrągły kształt
| Pojemność: | 200-1400 szt./godz. |
|---|---|
| korzyść: | Wysoka jakość |
| Materiał: | mąka |
1000 - 7000 sztuk/h Automatyczna tortilla maker 0-300C zakres regulacji temperatury
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Pojemność produkcyjna: | 1000-7000 sztuk/godz |
Maszyna do produkcji tortilli o szerokości walcowanej 8 - 50 mm do produkcji na dużą skalę
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| System sterowania: | PLC |
SS304 Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, przemysłowy ekspres do tortilli 21kw
| Podanie: | ekspres do tortilli |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
1400 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli mąki, regulowany sprzęt do produkcji tortilli
| Podanie: | Przemysł spożywczy |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |

