Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Automatyczna linia do produkcji chleba tortilla Ogrzewanie gazowe ze stali nierdzewnej
| Imię: | Automatyczna maszyna do robienia chleba tortilla Linia do chleba tortilla ze stalą nierdzewną |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Obowiązujące branże: | Hotele, restauracje, sklepy spożywcze, sklepy spożywcze i napoje |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji płaskiego chleba z podwójną głowicą 304 SS
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
W pełni automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 1000 - 3000 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
6000 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash, 200g Maszyna do produkcji chleba Tortilla
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 23 kW |
| Napięcie: | 220 V / 380 V. |
Automatyczna maszyna do robienia okładów z płaskiego chleba Tortilla 6 cali 8 cali 10 cali
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Automatyczna regulowana maszyna do robienia chleba arabskiego 1400 sztuk / godzinę
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
6-calowa, 150-milimetrowa maszyna do produkcji świeżych tortilli w pełni zautomatyzowana
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Automatyczna maszyna do pakowania tortilli
| Materiał maszyny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Pojemność: | 3600-8200 szt./godz |
| Woltaż: | 380V/50HZ, dostosowane |
Ulepszona maszyna do robienia świeżych tortilli z 6 cali do 16 cali
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji chleba Pita 1500 - 5000 sztuk / h
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |

