Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Komercyjna automatyczna maszyna do produkcji małych tortilli z urzędem certyfikacji
| Pojemność: | 800-2000szt./godz |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
Płaski chleb Roti Tortilla Making Machine Ogrzewanie elektryczne
| Nazwa produktu: | Płaski chleb Roti Tortilla Making Machine / kukurydziana prasa do chleba tortilla |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 500-1300 szt./h |
| Napięcie: | 380V/220V |
Maszyna do robienia tortilli Okrągła 10-30 cm Wydajność produkcji 1000-3000 sztuk / godzinę
| Pojemność: | 1000-3000 sztuk na godzinę |
|---|---|
| Waga: | 420 KG |
| Moc: | 22V |
250 kg / h Maszyna do produkcji tortilli mąki, maszyna do chłodzenia mąki chlebowej
| Stosowanie:: | tortilla |
|---|---|
| Główne elementy:: | PLC, silnik |
| Rodzaj marketingu:: | Gorący produkt |
CE Automatyczna linia do produkcji chleba tortilla 35 kg / h 380v 50hz
| Produkty końcowe: | tortilla |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj: | Sprzęt do przetwarzania ziarna |
10cm - 50cm Roti Tortilla Making Machine Automatyczna stal nierdzewna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Sterowana przez PLC maszyna do produkcji tortilli 3 - 20 m/min 8 - 50 cm
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
10 - 30 cm W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli Komercyjna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Przemysłowa automatyczna maszyna do produkcji tortilli Roti Chapati 304 SS
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Mała automatyczna maszyna do robienia tortilli Pieczarnia gazowa 1400 sztuk na godzinę
| Nazwa produktu: | tortilla, roti, wrapy shawarma, chapati |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| średnica tortilli: | 8-50 cm |

