Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Kompletna maszyna do robienia lawaszu w stylu indyka do chleba Lavash
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| Moc: | 16kw |
Mąka Tortilla Pancake Roti Chapati Maszyna do robienia Automatyczna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Przemysłowa maszyna do chleba tortilla z automatycznym transportem ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa: | Maszyna do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej 304 Przemysłowa mąka taco do sprzedaży peł |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 2000-3600 sztuk / godzinę |
| Napięcie: | 380V |
1400 szt./godz. Linia do produkcji chleba tortilla w pełni automatyczna
| Nazwa: | Dostawa fabrycznie chleba tortilla w pełni automatyczna linia produkcyjna |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, Restauracja |
Prasa hydrauliczna z serwosilnikiem Maszyna do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna 18-calowa maszyna do chleba tortilla ze stali nierdzewnej 1500 sztuk / h
| Pojemność: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| Główny składnik: | PLC |
| moc: | 21kw |
Linia do produkcji chleba arabskiego Tortilla przez prasę ciśnieniową lub hydrauliczną prasę ciśnieniową
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Wysoka automatyzacja Shawarma Flour Tortilla Making Machine 4000-8000 szt./godz
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
1000 - 3000 sztuk / godzinę Arabska linia do produkcji chleba Pita w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Aplikacja: | maszyna pita |
Automatyczna meksykańska maszyna do robienia tortilli Ogrzewanie elektryczne 1300 sztuk / H
| Nazwa produktu: | Automatyczna meksykańska maszyna do robienia tortilli do prasy do ciasta z mąki chlebowej Komercyjna |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 500-1300 szt./h |
| Napięcie: | 380V/220V |

