Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
700 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
21kw Maszyna do produkcji tortilli mąki, 1500 sztuk / h Linia produkcyjna tortilli mąki
| Podanie: | Robienie tortilli |
|---|---|
| Cechy: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Handlowa regulowana maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej 55g
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Korzyść: | konkurencyjna cena, łatwa obsługa, oszczędność energii |
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
Automatyczna maszyna do produkcji tortilli z kontrolą PCL 600 - 800 sztuk / godzinę
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Surowiec: | mąka |
| Operacja: | Łatwo |
Elektryczna maszyna do produkcji tortilli mąki, sprzęt do pieczenia lawaszu 200 mm
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | 380 V / 220 V. |
Regulowana przemysłowa maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
3800 sztuk / h 270 mm 42,57 kW Maszyny do produkcji produktów zbożowych
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
Wysokowydajne maszyny do produkcji produktów zbożowych, 40 cm sprzęt do produkcji tortilli
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| kolor: | Srebro |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
1500 sztuk / h Maszyna do robienia chleba Roti, 200g Maszyna do robienia chleba przemysłowa Roti
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |

