Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Wysoka wydajność 1300 sztuk na godzinę Maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej
| Podanie:: | fabryka, supermarket, restauracja |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
800 - 1400 PCS / H Automatyczny ekspres do tortilli z CE
| Napięcie: | 380V |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1400 SZTUK/GODZ. |
| Waga: | 800 kg |
Automatyczna maszyna do produkcji tortilli 800 - 1300 szt. / godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Surowiec: | mąka |
| Prędkość: | 800-1300 SZTUK/GODZ. |
Automatyczna linia do produkcji tortilli o małych rozmiarach ze stali nierdzewnej 304
| Prędkość: | 800-1500szt./godz |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380V |
Dwie głowice Linia do produkcji chleba arabskiego 21kw 1600 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
200mm 600szt / h Maszyna do produkcji tortilli mąki z linią chłodzącą
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 200-1000szt / godz |
| moc: | 21kw |
900x900 Linia produkcyjna do prasowania na gorąco Tortilla 3000 sztuk / H
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Miękka linia do produkcji chleba arabskiego Taco w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | w pełni automatyczna maszyna do produkcji miękkiego taco / linia do produkcji chleba arabskiego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie: | 220V/380V |
304 Maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej z dwiema głowicami
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Regulowana maszyna do tortilli Plc Core 3600 sztuk / godzinę
| Imię: | Regulowana maszyna do tortilli do arabskiego chleba pita / chleba Chapati Niska cena |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 sztuk / godzinę, dostosowane |
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, restauracja, użytku domowego, sklep spożywczy |

