Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 269 produkty.
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
1500 sztuk / h Maszyna do robienia chleba Roti, 200g Maszyna do robienia chleba przemysłowa Roti
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
1000 sztuk / h Ogrzewanie elektryczne 300mm Maszyna do produkcji tortilli
| Podstawowe komponenty: | PLC |
|---|---|
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
| Dia. Dia. of tortilla tortilli: | 100–300 mm |
18-calowa maszyna do produkcji tortilli o wysokiej wydajności 35 kg / h
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
1300 sztuk / h PLC Core Automatyczny sprzęt do produkcji tortilli 8 "10" 12 "18"
| Obowiązujące branże: | Nabywca maszyn spożywczych |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Darmowy trening |
W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli z chleba pita ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Automatyczna linia do produkcji tortilli o dużej wydajności z systemem sterowania PLC
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Wymiar: | 3000*1000*1800mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Intelektualizacja 200g Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Źródło prądu:: | Gaz elektryczny |
| Moc:: | 23 kW |
Odporna na korozję maszyna do produkcji tortilli mąki 150 mm
| Obowiązujące branże:: | Żywność i piekarnia |
|---|---|
| Obsługa gwarancyjna:: | Wsparcie online |
| Gwarancja:: | 1 rok |
Automatyczna Maszyna do robienia tortilli z średnicą 6-10 cali
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Średnica tortilli: | 6-10 cali |

