Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 212 produkty.
700 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 8 - 50 cm
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
System sterowania PLC linii produkcyjnej Pita / Tortilla ze stali nierdzewnej
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Pojemność produkcyjna: | 100-3000 sztuk/godz |
220V / 380V Linia produkcyjna tortilli z kontrolowaną temperaturą Prędkość walcowania 3 - 20m/min
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
Linia produkcyjna tortilli 220V / 380V z szerokością rolka 8 - 50 mm
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
| System sterowania: | PLC |
PLC Control Tortilla Making Machine z chromowaniem obróbki powierzchni rolki
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
| napięcie: | 220 V/380 V |
8 - 50cm linii produkcyjnej tortilli rolkowych ze stali stopowej
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
Maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej z sterowaniem PLC
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| napięcie: | 220 V/380 V |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
Linia produkcji tortilli o wysokiej jakości z regulowaną prędkością i konstrukcją ze stali nierdzewnej
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
Maszyna do tworzenia tortilli na rolkach ze stali stopowej dla przedsiębiorstw spożywczych
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 1000-7000 sztuk/godz |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
7000 KG Maszyna Gross Weight Tortilla Production Line dla wysokiej wydajności
| Model: | BP-820 |
|---|---|
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy |

