Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Heavy Duty 1400szt / h 40kW Maszyna do produkcji chleba Lavash
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 7630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 1500-3600 / godz |
Bez zanieczyszczeń Komercyjna maszyna do robienia roti o normalnej wydajności
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
| moc: | 21kw |
Komercyjna maszyna do robienia muszelek ze stali nierdzewnej o średnicy 45 cm
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Maszyna do produkcji czapati 1400szt / h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| waga: | 4800 kg |
| Stosowanie: | Przemysł spożywczy |
8-calowa komercyjna w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| Podanie:: | SUPERMARKET |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
7000 sztuk / h Komercyjna 12-calowa linia produkcyjna Lavsh
| Podanie:: | Fabryka |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Zindywidualizowana inteligentna maszyna do pakowania z ramą ze stali nierdzewnej 304
| Projekt maszyny: | Dostosowane do potrzeb klienta |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Plastikowe |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
3600 szt./godz. Automatyczny sprzęt do produkcji Chapati z ekranem dotykowym
| Model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./godz |
| Miejsce pochodzenia: | chaohu, Chiny |
Linia produkcyjna Pita ze stali nierdzewnej o dużej wydajności 100 - 3000 sztuk/h
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Maszyna do ogrzewania z gazu ziemnego lub gazu PL i system sterowania delta
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
| Kabel: | Renmin |

