Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Automatyczna meksykańska maszyna do robienia tortilli Ogrzewanie elektryczne 1300 sztuk / H
| Nazwa produktu: | Automatyczna meksykańska maszyna do robienia tortilli do prasy do ciasta z mąki chlebowej Komercyjna |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 500-1300 szt./h |
| Napięcie: | 380V/220V |
Linia produkcji tortilli o dużej wydajności
| Podstawowe komponenty: | Motor, plc, hydrauliczna prasa tortilla, piekarnik z tunelem gazowym |
|---|---|
| Metoda ogrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 304 o pojemności 200-300 sztuk/h dla tortilli o pojemności 10-12 cali
| Kraje eksportowe: | Światowy |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik, PLC, prasa na gorąco |
| System sterowania: | Delta lub inna |
600 sztuk / h Commercial Electric Tortilla Maker, 300mm Corn Tortilla Maker Machine
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
| Fabryka: | Hefei |
Wydajna linia produkcyjna tortilli z 8 - 50 cm chromowanymi rolkami i sterowaniem PLC
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 100-3000 sztuk/godz |
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
25-calowa 35-calowa prasa Przemysłowa linia produkcyjna tortilli w kolorze srebrnym
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Przemysłowa maszyna do chleba tortilla z automatycznym transportem ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa: | Maszyna do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej 304 Przemysłowa mąka taco do sprzedaży peł |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 2000-3600 sztuk / godzinę |
| Napięcie: | 380V |
Elektryczna maszyna do produkcji tortilli mąki, sprzęt do pieczenia lawaszu 200 mm
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | 380 V / 220 V. |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Przemysł spożywczy 2000 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli mąki
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |

