Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Tańsza, nisko wydajna maszyna do tortilli 2000 sztuk na godzinę
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| Władza: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Sanitary Factory 8-calowa arabska maszyna do produkcji chleba
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Linia produkcyjna tortilli z długą płytą sterowana hydraulicznie 52 In X 52 In
| Moce produkcyjne: | 8200-20000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Niskie zużycie energii, duża prędkość 2000 szt./h Maszyna do produkcji tortilli
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| Władza: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
150 mm 3800 sztuk / h Regulowana handlowa maszyna do robienia roti
| Stosowanie: | Robienie tortilli |
|---|---|
| Moc: | 43 kw |
| Wymiar: | 26000x2030x1915mm |
Max350mm 3800szt / H Regulowana maszyna do robienia Roti Automatyczna
| Stosowanie: | Przyrządzanie tortilli / roti / chapati |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
Warstwowa maszyna do produkcji kulek do ciasta Możliwość dostosowania rozmiaru o dużej pojemności
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
Warstwowa maszyna do robienia kulek z ciasta Konfigurowalny kształt cięcia
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonnowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
SS304 3800 sztuk / h 20kw Komercyjny ekspres do tortilli mąki
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 4630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 800 / godz |

