Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
Linia produkcyjna chleba z tortilla 220V/380V 3000-18000 sztuk/h
| napięcie: | 220V/380V |
|---|---|
| Dokładność ciasta: | ±2 gramy |
| Control System: | PLC |
20 cm sprzęt Tortilla Masters, regulowana linia produkcyjna tortilli
| Szybkość produkcji: | 100 ~ 250 kg / godz |
|---|---|
| średnica tortilli: | 20cm - 40cm |
| Wymagania dotyczące sprężonego powietrza: | 0,6-0,8 MPa |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli 270 mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
800 - 1400 PCS / H Automatyczny ekspres do tortilli z CE
| Napięcie: | 380V |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1400 SZTUK/GODZ. |
| Waga: | 800 kg |
100 kg / h Odporność na kurz 1300 sztuk / h Sprzęt do produkcji tortilli
| Uszczelka:: | Drewniana skrzynka |
|---|---|
| OEM lub ODM:: | tak |
| Źródło ciepła:: | Rura grzewcza ze stali nierdzewnej |
Elektryczna linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 304 do tortilli o średnicy 10-12 cali
| Metoda ogrzewania: | Elektryczność |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik, PLC, prasa na gorąco |
| Kabel: | Renmin |
3800 sztuk / h 270 mm 42,57 kW Maszyny do produkcji produktów zbożowych
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Maszyny do produkcji ziarna z ekranem dotykowym 304SS Sterowanie PLC
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |

