Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ commercial tortilla machine ] mecz 211 produkty.
BP-650 Całkowicie automatyczna linia produkcji tortilli
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 304 BP350 z systemem sterowania Delta dla 200-300 sztuk na godzinę
| model: | BP350 |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik, PLC, prasa na gorąco |
| Surowiec: | Woda, pszenica, kukurydza, mąka itp. |
Linia produkcyjna Tortilla ze stali stopowej 10 - 50 mm System sterowania PLC 800 - 3000 sztuk / godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 800-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
700 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 8 - 50 cm
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej z sterowaniem PLC
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| napięcie: | 220 V/380 V |
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
Maszyna do produkcji tortilli o szerokości walcowanej 8 - 50 mm do produkcji na dużą skalę
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| System sterowania: | PLC |
10 - 30 cm W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli Komercyjna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Linia produkcyjna tortilli BP-650 z kablem Renmin
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
900 sztuk / h Komercyjna maszyna do robienia roti, sanitarna maszyna do chleba tortilla
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Automatyczna 18-calowa maszyna do chleba tortilla ze stali nierdzewnej 1500 sztuk / h
| Pojemność: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| Główny składnik: | PLC |
| moc: | 21kw |

