Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ high efficiency pita bread production line ] mecz 92 produkty.
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Linia do produkcji chleba arabskiego 250 kg / h, linia do chleba Pita 23 kW
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
800 sztuk / h Mała wydajność 30 cm Linia do produkcji chleba arabskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Linia produkcyjna Pita / Tortilla z walcowanych stali stopowej 220V / 380V
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita/TORTILLA |
Automatyczna maszyna do robienia Pita Regulowana prędkość
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Korzyść: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Moc: | 2,2 kW |
System sterowania PLC linii produkcyjnej Pita / Tortilla ze stali nierdzewnej
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Pojemność produkcyjna: | 100-3000 sztuk/godz |
250 kg / h Wysokowydajna maszyna do produkcji chleba Pita 40 cm
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Linia produkcyjna Paratha
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Średnica tortilli: | 25cm-35cm |
4,5kw 380v Automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 2000 sztuk / godzinę
| Pojemność: | 2000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Moc: | 4,5 kW |
| Napięcie: | 380 V. |

