Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Sanitarne 700szt / h Linia produkcyjna tortilli 100mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Prasa hydrauliczna z serwosilnikiem Maszyna do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do robienia Roti Ogrzewanie elektryczne 500 kg / godzinę
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Linia produkcji tortilli o wysokiej jakości z regulowaną prędkością i konstrukcją ze stali nierdzewnej
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
900x900 Linia produkcyjna do prasowania na gorąco Tortilla 3000 sztuk / H
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Przemysłowa maszyna do chleba tortilla z automatycznym transportem ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa: | Maszyna do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej 304 Przemysłowa mąka taco do sprzedaży peł |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 2000-3600 sztuk / godzinę |
| Napięcie: | 380V |
800 SZTUK / H Maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej z dwiema głowicami
| Kolor: | Srebrna stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Dwugłowicowa maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Srebrna stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Automatyczna maszyna do robienia tortilli o średnicy 10 cm - 30 cm Okrągły kształt
| Pojemność: | 200-1400 szt./godz. |
|---|---|
| korzyść: | Wysoka jakość |
| Materiał: | mąka |
Chłodząca maszyna do formowania chleba Pita
| Moce produkcyjne: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 500 kg |

