Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Ciasto ananasowe Mochi Maszyna do produkcji kulek mięsnych 4800 sztuk / H
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600 kg |
| Moc: | 21kW |
Maszyna do robienia słodkich ciast nadziewanych 4800 sztuk / h
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 21kw |
8-calowa komercyjna w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| Podanie:: | SUPERMARKET |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
180g 3600 sztuk / h Wysoka wydajność Mała maszyna do inkrustowania
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zakład produkcyjny 4800 sztuk / h 20g Maszyna do inkrustowania żywności
| Moce produkcyjne: | 1800-4800szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
2026 Maszyna do produkcji tortilli o niskiej energii o dużej prędkości 2000-6000 sztuk/h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| Moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
Linia produkcyjna Pita ze stali nierdzewnej o dużej wydajności 100 - 3000 sztuk/h
| Materiał rolki: | Stali stopowych |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Maszyna do ogrzewania z gazu ziemnego lub gazu PL i system sterowania delta
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
| Kabel: | Renmin |
SS304 1500szt / h Automatyczna linia do produkcji chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
800 sztuk / h Mała wydajność 30 cm Linia do produkcji chleba arabskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |

