Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ lavash bread making machine ] mecz 61 produkty.
Maszyna do wypiekania chleba Lavash o wysokiej wydajności 100 kg / h 23kW
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
6000 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash, 200g Maszyna do produkcji chleba Tortilla
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 23 kW |
| Napięcie: | 220 V / 380 V. |
250 kg / h Wysokowydajna maszyna do produkcji chleba Pita 40 cm
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Maszyna do wykonywania chleba z żeliwa ze stali nierdzewnej 304 z podwyższoną wydajnością żywności
| Produkt: | lawasz |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Władza: | 25 kW |
6-12 Prężnica Lavash Making Machine z 304 stali nierdzewnej 25kw mocy
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 25 kW |
8000kg Pojemność elastyczna konfiguracja maszyna do produkcji chleba z lawaszu zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa dla wymagań produkcji lawaszu
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 8000-10000 sztuk/godz |
| Władza: | 25 kW |
304 Stal nierdzewna Wzornictwo maszyna do tłoczenia ciasta z lawaszu do produkcji na dużą skalę i wielkości 28300 * 5800 * 1830 mm
| Władza: | 25 kW |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
Dostosowywalna elastyczna konfiguracja Maszyna do pieczenia chleba Lavash Zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa Pojemność produkcyjna 8000-10000 sztuk/godzinę
| Funkcja: | Żywność |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Wsparcie online: | Zapewnione |
Wypiekacz do chleba Lavash z ekranem dotykowym
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
| MOQ: | 1 zestaw |
Prasa hydrauliczna z serwosilnikiem Maszyna do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

