Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ lavash bread making machine ] mecz 61 produkty.
Całkowicie automatyczna maszyna do robienia chleba z lawaszem o dużej pojemności
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
Regulowana maszyna do produkcji chleba Lavash
| Stosowanie: | Robienie lawaszu |
|---|---|
| Moc: | 30 kW |
| Wymiar: | 25m x 5,5m x 2,0m |
Heavy Duty 1400szt / h 40kW Maszyna do produkcji chleba Lavash
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 7630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 1500-3600 / godz |
Ekran dotykowy 1300 sztuk / h Maszyna do produkcji chleba Lavash o mocy 55 kW
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pazzi |
|---|---|
| moc: | 42,6 kW |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
Zadowolenie Klienta Maszyna do robienia chleba z lawaszem Maszyna do robienia chleba z lawaszem o długości 6-12 cali
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Produkt: | lawasz |
Całkowicie automatyczna maszyna do wykonywania chleba z nierdzewnej stali
| Produkt: | lawasz |
|---|---|
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Władza: | 25 kW |
Gotowa do produkcji maszyna do robienia chleba z lawaszem zakres ciśnienia 0,8-1,0 Mpa średnica 6-12 cali 8000-10000 sztuk/godzinę Pojemność
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Produkt: | lawasz |
| Waga: | 8000 kg |
Maszyna do wykonywania chleba z lawashem o średnicy 6-12 cali o pojemności 8000 kg i wsparcie online
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Średnica lawaszu: | 6-12 cali |
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
Dia 18Cm Obsługa PLC Maszyna do robienia chleba Pita 304 Materiał stalowy
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
| Stan: | Nowy |
Kompletna maszyna do robienia lawaszu w stylu indyka do chleba Lavash
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| Moc: | 16kw |

