Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ lavash bread making machine ] mecz 61 produkty.
700 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Wysoka wydajność 1300 sztuk na godzinę Maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej
| Podanie:: | fabryka, supermarket, restauracja |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Wodoodporny sprzęt do pieczenia ormiańskiego lawaszu
| Stosowanie: | Wyrób lawaszu |
|---|---|
| moc: | 30 kw |
| wymiar: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Regulowana maszyna do tortilli Plc Core 3600 sztuk / godzinę
| Imię: | Regulowana maszyna do tortilli do arabskiego chleba pita / chleba Chapati Niska cena |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 sztuk / godzinę, dostosowane |
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, restauracja, użytku domowego, sklep spożywczy |
Linia produkcyjna do produkcji tortilli ISO 304 ze stali nierdzewnej Linia produkcyjna Lavash
| Wymiar: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Słowa kluczowe: | TORTILLA, CHAPATI, CHLEB PITA, CHLEB MEKSYKAŃSKI |
Mały sprzęt do robienia tortilli 800 - 1000szt 10cm - 30cm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Sprzęt do robienia Roti z ekranem dotykowym
| Materiał:: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Moc:: | 21kw |
| Napięcie:: | 380 V. |
43kw 3800 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| Stosowanie: | Robienie tortilli |
|---|---|
| Moc: | 43 kw |
| Wymiar: | 26000x2030x1915mm |
900x900 Linia produkcyjna do prasowania na gorąco Tortilla 3000 sztuk / H
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do robienia pysznego lawaszu 8000-10000 sztuk/godzinę
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Funkcja: | Żywność |

