Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ lavash bread making machine ] mecz 61 produkty.
Płaski chleb Roti Tortilla Making Machine Ogrzewanie elektryczne
| Nazwa produktu: | Płaski chleb Roti Tortilla Making Machine / kukurydziana prasa do chleba tortilla |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 500-1300 szt./h |
| Napięcie: | 380V/220V |
Automatyczna meksykańska maszyna do robienia tortilli Ogrzewanie elektryczne 1300 sztuk / H
| Nazwa produktu: | Automatyczna meksykańska maszyna do robienia tortilli do prasy do ciasta z mąki chlebowej Komercyjna |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 500-1300 szt./h |
| Napięcie: | 380V/220V |
Komercyjna automatyczna maszyna do produkcji małych tortilli z urzędem certyfikacji
| Pojemność: | 800-2000szt./godz |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
Elektryczna maszyna do produkcji tortilli mąki, sprzęt do pieczenia lawaszu 200 mm
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | 380 V / 220 V. |
Handlowa regulowana maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej 55g
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Korzyść: | konkurencyjna cena, łatwa obsługa, oszczędność energii |
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli 270 mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Regulowana przemysłowa maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |

