Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ lavash bread making machine ] mecz 61 produkty.
Godzinna wydajność 8000-10000 i efektywność energetyczna
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
| Produkt: | lawasz |
304 ze stali nierdzewnej Całkowicie automatyczna wysokowydajna maszyna do lawaszu
| Władza: | 25 kW |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Wymiar: | 28300*5800*1830mm |
Automatyczna linia produkcyjna z produkcją lakieru o mocy od 8000 do 10000 arkuszy na godzinę
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
|---|---|
| Funkcja: | Żywność |
| Wydajność produkcyjna: | 8000-10000 sztuk/godz |
Maszyna do lawasu ze stali nierdzewnej 304 z zakresem ciśnienia 0,8-1,0 Mpa
| Materiał maszynowy: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zakres ciśnienia: | 0,8-1,0 MPa |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Konkurencyjna cena i w pełni automatyczna i duża pojemność oraz dobra jakość i dobre opinie |
Automatyczna linia produkcyjna Lavash Zakwaszony cienki chleb płaski
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rodzaje przetwarzania: | Linia automatyczna |
| Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie online |
Intelektualizacja 3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash SS304
| moc: | 42,6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Automatyczna linia do produkcji płaskiego chleba arabskiego 3800 szt. / H
| Źródło prądu: | Gaz/Elektryka |
|---|---|
| Pojemność: | 800 do 3800 szt /h |
| Korzyść: | prosta obsługa |
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Regulowany 700 sztuk / h 18-calowa linia do produkcji chleba arabskiego
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pizza |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | torilla |
| Pojemność: | 500-700 szt./godz |
Mały sprzęt do robienia tortilli
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |

