Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ lavash bread making machine ] mecz 61 produkty.
Regulowana maszyna do robienia muszelek Taco
| Stosowanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
1500 sztuk / godzinę elektryczna maszyna do tortilli 8 mm 45 mm bez kurzu
| Imię: | 1500 sztuk / godzinę Wysokiej jakości elektryczna linia produkcyjna tortilli 8-45 mm; |
|---|---|
| Materia: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 21kw |
Wysokowydajna, w pełni automatyczna linia do produkcji chleba Tortilla Pita z systemem chłodzenia piekarnika
| Pojemność: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz lub chleb |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
Materiał mąki CE Maszyna do chleba tortilla PLC 500Kg / H 6 '' 12 ''
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja:: | 1 rok |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
1000 sztuk / h Przemysł spożywczy 30 cm Linia do produkcji lawaszu
| Moce produkcyjne: | 600-1000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 600 |
Intelektualizacja 2000 sztuk / h Sprzęt Tortilla Masters
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / szt |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |

