Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ tomato paste production line ] mecz 112 produkty.
Linia do przetwarzania pasty pomidorowej o dużej wydajności 300 butelek na godzinę
| Automatyczna ocena: | Półautomatyczny |
|---|---|
| Moc: | 150kW |
| Aplikacja: | Maszyna do przetwarzania żywności |
Linia do przetwarzania świeżej pasty pomidorowej Automatyczna wysoka wydajność
| Waga: | 80000 KG |
|---|---|
| Pojemność maszyny: | 6,5t/h |
| Aplikacja: | Tworzenie pasty |
Linia do szybkiego przetwarzania pasty pomidorowej Automatyczna wysoka wydajność
| Rodzaj marketingu: | Nowy produkt 2022 |
|---|---|
| Rodzaj: | Miąższ owocowy |
| Moc: | 150kW |
Linia do produkcji keczupu pomidorowego 3 tony na godzinę do fast foodów
| Waga: | 60000 KG |
|---|---|
| Automatyczne ocenianie: | Półautomatyczny |
| Pojemność maszyny: | 3t/h |
Wydajna linia przetwarzania pasty pomidorowej sterowana przez sterownik PLC dla świeżych pomidorów 150kw mocy
| Nazwa produktu: | Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego |
|---|---|
| Władza: | 150KW |
| Surowiec: | Świeży Pomidor; Pulpa Przecieru Pomidorowego |
Linia przetwarzania masy pomidorowej o dużej wydajności 25t/h Maszyny z efektywną kontrolą PLC
| Nazwa produktu: | Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego |
|---|---|
| Surowiec: | świeży pomidor |
| Automatyczna ocena: | Półautomatyczne lub automatyczne |
Linia do przetwarzania świeżej surowej pasty pomidorowej do sterylizacji UHT 6,5 tony / godzinę
| surowiec: | świeży pomidor |
|---|---|
| Produkty końcowe: | koncentrat pomidorowy |
| Sterylizacja: | UHT |
Linia do przetwarzania pasty pomidorowej Stal nierdzewna 304 lub 316
| Orzecznictwo: | ISO/CE |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 MIESIĘCY |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
System próżniowy wydajnej linii przetwarzania pasty pomidorowej Produkt końcowy
| Cechy: | Wygodny |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Półautomatyczne lub automatyczne |
| napięcie: | 380 V lub personalizacja |
Automatyczna maszyna do produkcji pasty pomidorowej o mocy 25 t/h z linią przetwarzania owoców o mocy 150 kW
| Zastosowanie: | Tworzenie pasty |
|---|---|
| System sterowania: | Kontrola PLC |
| Surowiec: | Świeży Pomidor; Pulpa Przecieru Pomidorowego |

