Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
10 - 30 cm W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli Komercyjna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Maszyna do robienia chleba Roti o dużej pojemności Tortilla Wrap Wykonana z materiału spożywczego
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
Przemysłowa automatyczna maszyna do produkcji tortilli Roti Chapati 304 SS
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Automatyczna maszyna do robienia okładów z płaskiego chleba Tortilla 6 cali 8 cali 10 cali
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Automatyczna maszyna do robienia Roti Paratha 1000 -10000 na godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 1000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Prasa hydrauliczna z serwosilnikiem Maszyna do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Moce produkcyjne: | 3000-14000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do pakowania tortilli 3600-8200 szt. / h Linia do produkcji chleba Roti
| Materiał maszynowy: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Pojemność: | 3600-8200 szt./godz |
| Napięcie: | 380V/50HZ, dostosowane |
300mm komercyjna maszyna do robienia roti
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
| wymiar: | 4630 * 700 * 1420 MM |
Chińska kanapka z mięsem Rou Jia Mo automatyczna maszyna do robienia bułek
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
W pełni automatyczna maszyna do robienia tortilli z chleba pita ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |

