Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli Linia produkcyjna Roti Chapati
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
Łatwa obsługa Mała maszyna do robienia tortilli Roti Ogrzewanie elektryczne
| Wymiar: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Pojemność: | 500-1500 szt./godz |
| Model: | SSS-BP-400 |
Maszyna do produkcji ciasta cebulowego Lacha Paratha 3000 -10000 szt./H
| Zdolność produkcyjna: | 2000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do produkcji Paratha na zamówienie 3000 - 6000 szt. / H 18 - 30 cm
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Automatyczna komercyjna maszyna do produkcji małych ziaren Totilla 800 sztuk
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| Moc: | 21 KW |
800 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna Chapati ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
3600 szt./godz. Automatyczny sprzęt do produkcji Chapati z ekranem dotykowym
| Model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./godz |
| Miejsce pochodzenia: | chaohu, Chiny |
Ekran dotykowy 1300 sztuk / h Maszyna do produkcji chleba Lavash o mocy 55 kW
| Produkt finalny: | tortilla, chapati, roti, chleb, pazzi |
|---|---|
| moc: | 42,6 kW |
| kolor: | stal nierdzewna szara / dostosowana |
W pełni automatyczna maszyna do robienia chleba Pita 1000 - 3000 sztuk / godzinę
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
900 sztuk / H 300mm Maszyna do produkcji tortilli Srebrna stal nierdzewna 304
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |

